Vybavte se na léto i podzim kvalitním cyklistickým oblečením

Pokud hledáte kvalitní cyklistické oblečení, které by bylo z dílny našich výrobců, můžete sáhnout po kvalitním cyklistickém oblečení SILVINI. Jde o stylové a kvalitní cyklo oblečení, které mohou využívat rekreační sportovci i ti, kteří se této tělu i duši prospěšné aktivitě věnují na profesionální úrovni. 

Proč oblečení SILVINI?

Cyklistické oblečení SILVINI je navrženo tak, aby při sportu umožnilo podávat co nejvyšší výkony. Tato česká značka provádí vývoj, střih i všechny další důležité aktivity u nás v Čechách, a následně je zboží vyráběno v Číně pod neustálým dohledem, aby bylo dodrženo vysokých standardů.

Co se týče designu, ten je inspirován slunnou Itálií, kde jsou produkty SILVINI zároveň testovány. 

Kvalita konkuruje výborně jiným výrobcům

Co se týče kvality oblečení SILVINI, nejen proto, že se výrobce stará o neustálou inovaci a vylepšování designu, ale také o výběr nejlepších materiálů a všech detailů, stává se tato značka výjimečnou. Používá ji mnoho profesionálních cyklistů, se značkou spolupracuje např. Michal Prokop nebo Cyklistická akademie Romana Kreuzigera. 

Nabídka oblečení je obsáhlá, koupit si můžete bundy, rukavice, MTB kalhoty, návleky na tretry, ponožky a mnohé jiné. 

Vsaďte i na CASTELLI z Itálie

Pokud je vám je Itálie a její styl oblečení blízký, můžete sáhnout i po kvalitním cyklistickém oblečení CASTELLI. Byla založena v roce 1876 a první cyklistické oblečení vytvořila v roce 1910 pro světového šampiona v cyklistice Alfreda Binda. Za svou dobu působení prošla mnoha změnami, změnila i své logo a jméno, ale nic to neubralo na jejích kvalitách. Přináší mnoho inovací, zvláště, co se týče materiálů. Představila oblečení s Lycrou, později funkční oblečení, které nikdo nenabízel. Byla oficiálním dodavatelem oblečení pro závody jako Giro d’Italia a Tour de France. 

Koupit si můžete CASTELLI kalhoty, trička, bundy, ponožky, návleky, rukavice… Stačí si vybrat.

Kvalitní zboží CASTELLI i SILVINI najdete na stránkách bikero.cz.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram