Udržování aurické rovnováhy

Kromě pravidelného čištění a posilování aury, je důležité usilovat o aurickou rovnováhu. Práce s ochrannými a léčivými krystaly a drahými kameny jako je ametyst, křemen, jantar a zelený turmalín, může pomoci udržet vaši auru v rovnováze.

Dalším dobrým způsobem, jak chránit svou auru a udržovat ji v rovnováze, je dodržování zdravých životních návyků

Vaše aura je váš osobní domácí bezpečnostní systém – vyzbrojte a připravte své fyzické tělo dostatečným spánkem, dostatkem slunečního světla, mírným pohybem a výživnými plnohodnotnými potravinami. 

Vyhýbání se negativním lidem a situacím také pomáhá posílit sílu vaší aurické energie. Vaše tělo je chrám, nezapomeňte ho jako takový ctít.

I když je aurickou energii pouhým okem obtížné vnímat, je zodpovědná za regulaci a rovnováhu mnoha systémů v těle.

Zajímají Vás také věci mezi nebem a zemí? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných. 

Například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy a spoustu dalších. 

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete o tajemství horoskopu či jaký je rozdíl mezi tím co známe a tím čínským, který je jiný než náš standardní. Nebo Vás nalákáme citáty o lásce či životě?

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram